click fraud detection
Meist ⋆ Mööblipuhastus click fraud detection

Helistage Meile

Avaleht

Menu

Hinnad ja Teenused

Kontaktid

Meist

PARIM PUHASTUSTEENUS EESTIS!

Töötame puhkepäevadeta kogu meie maal
“OÜ Diivanipuhastus” – on perefirma. Enam kui 20 aasta jooksul oleme teenindanud üle 1000 kliendi – alates suurtest restoranidest ja hotellidest ja lõpetades eraisikutest mööbli- ja vaibaomanikega. Kõik nad on jäänud töökvaliteediga rahule paljuski tänu ideaalsele teenindusele.

Hindame igat oma klienti ja me ei muuda tööprotsessi konveieriks.

Diivanipuhastuse OÜ spetsialistid teavad hästi, mida nad teevad. Meie asjatundjad on viisakad ja kuulavad teid tähelepanelikult ära selleks, et teie soovid saaksid täidetud

Ja rõõmustaksite puhtuse kvaliteedi üle.

Tänu kirjeldatud kohtlemisele pöördub enamik klientidest Diivanipuhastuse OÜ-sse uuesti ning sama soovitatakse teha oma lähedastel ja sõpradel, mille üle oleme väga uhked.

Meil on igat sorti diivanite ja vaipade puhastamise kogemus: vabrikutoodetest hinnaliste disainkaupadeni välja. Igaks korraks valime optimaalse puhastusmeetodi mööbli spetsiifika järgi. Sest see annab parima tulemuse! OÜ Diivanipuhastus asjatundjad puhastavad diivanilt ja vaibalt ükskõik millise mustuse mitte üksnes meisterlikult ja lühima tähtajaga, vaid ka rõõmustavad teid oma viisakuse ja hoolitsetud välimusega.

TELLIGE KOHE

Palun lisage allpool puhastamist vajava eseme foto, et saaksime selle põhjal koostada täpse hinnapakkumuse:

Vastus 1 tunni jooksul!

  • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
KÜLASTAGE MEIE TEISI TEENUSEID
  Akende ja fassaadide pesu: Мойка окон и фасадов Vaipade keemiline puhastus ja palju muud: химическая очистка ковров Professionaalne restaureerimine ja puitpõrandate töötlemine: химическая очистка ковров  
Koduvaipade transport on — TASUTA!
Call Now Button